كتابك كتابك .

كتابك

كوسه‌ي خندان

كوسه‌ي خندان

كوسه‌ي خندان

كتاب «كوسه‌ي خندان» داستان كوسه‌اي است كه در خنديدن بسيار سخاوتمند است و اين منحني دوست‌داشتني را از هيچ كسي دريغ نمي‌كند. پس چرا وقتي لبخند مي‌زند همه پا به فرار مي‌گذارند؟

لبخند كوسه‌ خندان برخلاف تصور خودش زيادي كشدار و پردندان است و ديگران را به وحشت مي‌اندازد. گاهي واكنش‌ها و نقدهاي ديگران باعث دلسردي و نااميدي‌اش مي‌شوند. اما همين لبخند استثنايي‌ست كه او را به يك قهرمانِ واقعي تبديل مي‌كند.

درباره نويسنده- تصويرگر كتاب «كوسه‌ي خندان»

روث گالووِي، نويسنده و تصويرگري انگليسي،‌ از هشت سالگي مي‌دانست قرار است هنرمند شود و حالا كتاب‌هاي زيادي براي بچه‌ها دارد. او نگارش مجموعه‌ «داستان‌هاي زير آب» را از سال ۲۰۰۱ ميلادي آغاز كرده و تا حالا هفت جلد از اين مجموعه منتشر كرده است. از اين مجموعه به جز «كوسه‌ي خندان»، كتاب‌هاي «هشت‌پا گيگيلي»، «ماهي بي‌قرار» و «خرچنگ دست‌وپا چلفتي» هم به فارسي ترجمه و منتشر شده است.

اين كتاب در سال ۲۰۰۴ برنده‌ جايزه‌ كتاب پورسموت و در سال ۲۰۰۵ برنده‌ جايزه‌ كتابِ كودكان ناتينگهام شده است.

 

شناسنامه كتاب:
ناشر
چشمه
نويسنده
  Ruth Galloway,   روث گالووي
برگردان
  • علي مولوي
تصويرگر
  •   Ruth Galloway
  •   روث گالووي
فهرست كتاب هاي ماه
فهرست كتاب هاي ماه: آبان ۹۷
پديدآورندگان
  •   روث گالووي
  •   علي مولوي
سال نشر
  ۱۳۹۷

كتاب كوسه‌ي خندان


برچسب: معرفي كتاب كودك، معرفي كتاب كودك 3 ساله، معرفي كتاب كودك 4 ساله، معرفي كتاب كودك 5 ساله، معرفي كتاب كودك 6 ساله، معرفي كتاب كودك 7 ساله، معرفي كتاب كودك 8 ساله، معرفي كتاب كودك 9 ساله، معرفي كتاب كودك و نوجوان، كتاب هاي تصويري كودك و نوجوان، ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۱:۲۵ توسط:سايت كتابك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :