كتابك كتابك .

كتابك

ماهي بي‌قرار

ماهي بي‌قرار

ماهي بي‌قرار

كتاب «ماهي بي‌قرار» داستان بچه‌ماهي پرانرژي و بازيگوشي به نام تيدلر است كه هيجان كشفِ جهان اطراف‌اش را دارد. كنجكاوي‌هاي تيدلر و سوال‌هاي بي‌انتهايش او را درگير ماجراهايي مي‌كند.

نويسنده در اين كتاب جسارت كشف كردن و تجربه‌ ماجراجويي را مي‌آموزد. تيدلر در طول داستان با ماجراي غيرمنتظره‌اي درگير مي‌شود و در نهايت از دلِ اتفاق، خرسند بيرون مي‌آيد. از از اين كشف‌هاي كوچك و بزرگ‌اش آن‌قدر رضايت دارد كه در انتهاي داستان اين مادرش است كه به انتظار مي‌نشيند تا تيدلرِ كوچك خستگي‌اش را در كند و تجربه‌ها و هيجان‌هايش را با او شريك شود.

درباره نويسنده-تصويرگر كتاب «ماهي بي‌قرار»

روت گالووِي، نويسنده و تصويرگري انگليسي،‌ از هشت‌سالگي مي‌دانست قرار است هنرمند شود و حالا كتاب‌هاي زيادي براي بچه‌ها دارد. او نگارش مجموعه‌ي «داستان‌هاي زير آب» را از سال ۲۰۰۱ ميلادي آغاز كرده و تا حالا هفت جلد از اين مجموعه منتشر كرده است كه چهار عنوان «ماهي بي‌قرار»، «هشت پاي گيگيلي»، «كوسه‌ي خندان» و «خرچنگ دست‌وپا چلفتي» به فارسي ترجمه و منتشر شده است.

 

شناسنامه كتاب:
ناشر
چشمه
نويسنده
  Ruth Galloway,   روث گالووي
برگردان
  • علي مولوي
تصويرگر
  •   Ruth Galloway
  •   روث گالووي
فهرست كتاب هاي ماه
فهرست كتاب هاي ماه: آبان ۹۷
پديدآورندگان
  •   روث گالووي
  •   علي مولوي
سال نشر
  ۱۳۹۷

كتاب ماهي بي‌قرار


برچسب: معرفي كتاب كودك، معرفي كتاب كودك 3 ساله، معرفي كتاب كودك 4 ساله، معرفي كتاب كودك 5 ساله، معرفي كتاب كودك 6 ساله، معرفي كتاب كودك 7 ساله، معرفي كتاب كودك 8 ساله، معرفي كتاب كودك 9 ساله، معرفي كتاب كودك و نوجوان، كتاب هاي تصويري كودك و نوجوان، ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۸:۰۹ توسط:سايت كتابك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :