كتابك كتابك .

كتابك

نيكي و روز باراني

نيكي و روز باراني

نيكي و روز باراني

باران مي‌بارد و نيكي و خواهرها و برادرهايش توي خانه گير افتاده‌اند. حوصله‌ي همه سر رفته. پس كي اين باران تمام مي‌شود؟

نيكي فكر خوبي دارد؛ سفر! سفر به كوير يا به كوهستان يا به جنگل يا حتي به فضا. صبر كن نيكي ! ببين باران بند آمده! حالا مي‌توانيد حسابي ماجراجويي كنيد.

والري گورباچف، نويسنده و تصويرگر كتاب‌هاي كودكان در «نيكي و روز باراني» خلاقيت و خيال‌پردازي را دست‌مايه‌ داستانش قرار مي‌دهد و با زباني ساده و شيرين، داستانِ بچه‌خرگوشي را به تصوير مي‌كشد كه خيالش هيچ حد و مرزي ندارد و خواهر و برادرهايش را هم در تصويرهاي رنگي و خيالي همراه مي‌كند.

گورباچف در اين داستانِ تصويري به مخاطب كودك جسارت خلاق‌بودن و خيال‌پردازي را مي‌آموزد و نشان مي‌دهد كه در خيال، چطور مي‌شود مرزها را در نورديد و به هر كجا سفر كرد و در سايه‌ اين خيال‌هاي دور و دراز، واقعيتي شيرين را براي خود رقم زد.

درباره نويسنده و تصويرگر كتاب «نيكي و روز باراني»

والري گورباچف كتاب‌هاي زيادي را براي بچه‌ها نوشته و تصويرگري كرده است. خودش مي‌گويد: «از وقتي يادم مي‌آيد نقاشي كشيدن را دوست داشتم. پدرم مي‌خواست رياضي بخوانم، اما من هنر را انتخاب كردم.» گورباچف دهم ژوثن ۱۹۴۷ در اُكراين به دنيا آمده و سال‌هاست در نيويورك زندگي مي‌كند. از ديگر كتاب‌هاي اين نويسنده و تصويرگر مي‌توان به كتاب‌هاي «قرمز، قرمز، قرمز»، «چه فكر خوبي، مولي!»، «نيكي و هديه‌ي هيجان‌انگيز تولد» اشاره كرد.

 

شناسنامه كتاب:
ناشر
چشمه
نويسنده
  Valeri Gorbachev,   والري گورباچف
برگردان
  • شيوا حريري
تصويرگر
  •   Valeri Gorbachev
  •   والري گورباچف
فهرست كتاب هاي ماه
فهرست كتاب هاي ماه: آذر ۹۷
پديدآورندگان
  •   والري گورباچف
  •   شيوا حريري
سال نشر
  ۱۳۹۷

كتاب نيكي و روز باراني


برچسب: معرفي كتاب كودك، معرفي كتاب كودك 3 ساله، معرفي كتاب كودك 4 ساله، معرفي كتاب كودك 5 ساله، معرفي كتاب كودك 6 ساله، معرفي كتاب كودك 7 ساله، معرفي كتاب كودك 8 ساله، معرفي كتاب كودك 9 ساله، معرفي كتاب كودك و نوجوان، كتاب هاي تصويري كودك و نوجوان، ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۷:۳۳ توسط:سايت كتابك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :